Ada

Ada – ah, cóż to był za wulkan energii! 🙂 Ada z wykształcenia jest dziennikarką, do tej pory pracowała głównie w marketingu, a teraz postanowiła zmienić branżę i zaczęła pracę jako konsultantka ds wdrożeń technicznych w branży IT (trzymamy kciuki!). Ada opowiedziała nam, że zeszłoroczna podróż do Grecji była dla niej przełomowa w postrzeganiu swojego ciała – obserwując podejście Greczynek zdała sobie sprawę, że relacja z ciałem wcale nie musi być trudna. Zgadzamy się!

Ada, tak samo jak my, jest fanką klipsów – zabrała ze sobą swoje ulubione ulubione pary, dobierałyśmy je do konkretnych kostiumów 🙂

Mierzymy!

Dinah Black, M.
Zaczęłyśmy od naszego klasyka – modelu Dinah z krzyżującymi się pasami na plecach. Rozmiarowo wypadł idealnie. Ada czuła się wygodnie i bezpiecznie.

Bonnie Blue, M.
Kostium wyglądał pięknie, Ada podkreślała, że super leżał w partii brzucha.

Mick Red, S.
Rozmiar S pasował idealnie i to ten kostium przypadł Adzie najbardziej do gustu. Bardzo odpowiadał jej zabudowany dekolt.

Liza Midnight Blue, M.
Ada ma 171 cm wzrostu i ten kostium okazał się dla niej delikatnie za krótki w stanie. Liza Midnight jest uszyta z materiału, który jest bardziej zwarty niż pozostałe wersje kolorystyczne (malinowa Raspberry i Rainforest), postanowiłyśmy więc sprawdzić, czy bardziej elastyczny materiał sprawi, że kostium nie będzie “ciągnął” i przymierzyłyśmy wersję Rainforest:

Liza Rainforest, M.

Mniej zwarty materiał dał trochę większy luz i nie było już uczucia ciągnięcia w ramionach.

Tina Cinnamon, M.
Mimo, że Ada wyglądała przepięknie, okazało się, że w modelu Tina nie mamy dla niej idealnego rozmiaru – M-ka ciągnęła w stanie, L-ka wypadała nieco za luźno – na plecach widać, że jest za duża i przez to delikatnie się marszczy.

Bianca Midnight, M-long.
Na ciele Bianca wypadała super, nie dawała efektu ściągnięcia. A do tego ten przepiękny dekolt na plecach 🙂

Patti Black, M i Thelma Black, M.
Zarówno krój, jak i rozmiar dołu pasowały świetnie. Jeżeli chodzi o górę to na początku zaproponowałyśmy Adzie Patti w rozmiarze S, ale okazała się trochę za wąska, spróbowałyśmy więc rozmiar M i ten już wyglądał pięknie.

Dolly Black, M i Janet Black, M.
Góra Dolly leżała i wyglądała bardzo dobrze.

Donna Black, M i Thelma Black, M.
Zarówna góra, jak i dół świetnie leżały, pięknie wyglądały 🙂 Donna tu w wersji bez szlufki na środku – wygląda jak klasyczny top bandou. Jednak dzięki naszej specjalnej fiszbinowej konstrukcji, Donna pewnie trzyma biust.

Chaka Black, S i Dusty Black, M.
To nie był ulubiony zestaw Ady – dół był wg niej zbyt wysoki, nie czuła się też najlepiej w bardotce.

Debbie Eastwick, S i Janet Eastwick, M.
Rozmiary pasowały świetnie. Naszym zdaniem blond włosy i jasna karnacja Ady pięknie grają z fioletem kostiumu 🙂

Tammi Rainforest XS/S i Mavis Rainforest XS/S
Mierząc bikini, Ada przyznała, że jeszcze chwile temu nie zdecydowałaby się na taki odkryty zestaw, ale teraz bardzo się sobie podobała.

Donna Bombola, S i Candi Bombola, L.
Ponownie model Donna, który pięknie leżał na Adzie – tym razem ze szlufką na środku.

Sylwetka Ady:
obwód w najszerszym miejscu pośladków – 100 cm
talia – 76 cm
obwód w biuście – 91 cm
obwód pod biustem – 78 cm
wzrost – 171 cm

Ada, gorąco dziękujemy za takie wspaniałe spotkanie! <3