Cześć! 

Tu Ewa i Adrianna prosto z pracowni Bodymaps na warszawskim Mokotowie! Od 2015 tworzymy dla Was wyjątkowe, szyte w Polsce kostiumy kąpielowe, a od niedawna także ubrania i akcesoria.

Zawsze z sentymentem patrzyłyśmy w przeszłość. Kostiumy Bodymaps to połączenie kobiecych krojów, niebanalnej kolorystyki i detali nawiązujących do lat 50., 60. i 70. Każdy z tych okresów to zupełnie inne podejście do kobiecości, seksualności, życia i każdy z nich to studnia bez dna jeśli chodzi o inspiracje. Dbamy o dobór świetnych, nowoczesnych dzianin i piękne wykończenia. Sprawdzamy, czy kolory grają z różnymi karnacjami, a kroje z sylwetkami. Zajmujemy się projektowaniem prototypów i nadruków, które potem widzicie na naszych kostiumach.

Jako pierwsza autorska marka w Polsce, od początku naszej działalności ponad połowę naszych kostiumów szyjemy z dzianin ECONYLⓇ, czyli tworzonych z recyclingowanej przędzy. Sprowadzamy je od topowego włoskiego producenta materiałów sportowych. Drugą część naszych materiałów stanowią żakardy dziane są specjalnie na nasze zamówienie w Polsce. Szyjemy w niewielkiej, rodzinnej szwalni niedaleko Łodzi. 

Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie, gdzie z radością pomożemy Ci znaleźć kostium idealny!