Cześć! 

Mam na imię Ewa i jestem założycielką i projektantką Bodymaps. 

Moja historia z kostiumami zaczęła się w czerwcu 2015 roku. Postanowiłam znaleźć równowagę między fajnym projektem a kobiecą sylwetką i sposób na to, aby na plaży czuć się doskonale.

Zawsze z sentymentem patrzyłam w przeszłość. Kostiumy Bodymaps to połączenie kobiecych krojów, niebanalnej kolorystyki i detali nawiązujących do lat 50., 60. i 70. Każdy z tych okresów to zupełnie inne podejście do kobiecości, seksualności, życia i każdy z nich to studnia bez dna jeśli chodzi o inspiracje. Dbam o dobór świetnych, nowoczesnych dzianin i piękne wykończenia. Sprawdzam, czy kolory grają z różnymi karnacjami, a kroje z sylwetkami. Sama zajmuję się projektowaniem prototypów i nadruków, które potem widzicie na naszych kostiumach.

Dzianiny sprowadzamy od topowego włoskiego producenta materiałów sportowych, a żakardy dziane są specjalnie na nasze zamówienie w Polsce. Szyjemy w niewielkiej, rodzinnej szwalni niedaleko Łodzi. 

Zapraszamy Was do naszego sklepu w Warszawie, gdzie stacjonujemy, pracujemy i doradzamy z wielkim zaangażowaniem i radością!