Rewelacje.

Wymieniamy najważniejsze teksty, publikacje, wydarzenia, nagrody, filmy i teledyski, w których na przestrzeni lat brały udział projekty Bodymaps.

Kostium Bodymaps w kolekcji Muzeum Narodowego w Krakowie

W styczniu 2023 w Galerii Designu Polskiego XX i XXI wieku Muzeum Narodowego w Krakowie została otwarta wystawa MODA I SPORT, ukazująca historię polskiej mody sportowej od końca XIX wieku do dziś. Wśród eksponatów znalazł się także kostium Bodymaps z serii Eastwick. Więcej informacji o wystawie znajduje się tu.

 

Rozmowa w magazynie Wysokie Obcasy Extra

W styczniu 2023 na łamach magazynu Wysokie Obcasy Extra pojawiła się rozmowa z Ewą i Adrianną.

Kostium Bodymaps w teledysku Dawida Podsiadło “To co masz Ty!”

Główna bohaterka ma na sobie kostium Tina Indigo. Zobacz teledysk tu!

 

Nagroda Must Have dla kostiumu ciążowego Bonnie Mama 

Kostium Bonnie Mama został wyróżniony przez Łodź Design Festival 2022. Dziękujemy!

Zwierciadło o Atlasie Ciał

W 2022 roku w internetowym wydaniu Zwierciadła ukazał się się artykuł o naszym projekcie Atlas Ciał. Przejdź tu, aby go przeczytać.

Atlas Ciał w magazynie Sens

W lipcu 2021 na łamach magazynu Sens pojawiła się rozmowa z Ewą i Adrianną m. in. o projekcie Atlas Ciał.

Dwuczęściowy kostium z serii Eastwick w filmie “Bo we mnie jest seks” Katarzyny Klimkiewicz

Postać Kaliny Jędrusik grana przez Marię Dębską w scenie na basenie wystąpiła w dwuczęściowym kostiumie z serii Eastwick. Główną kostiumografką filmu jest Anna Imiela- Szcześniak.

Kostiumy Bodymaps w “The Gift” Jasminy Cibic

“The Gift” to film kręcony w latach 2019 – 2021 przez słoweńską artystkę Jasminę Cibic. Specjalnie na potrzeby scen skoków do basenu kręconych na basenie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie stworzyłyśmy trzy dedykowane egzemplarze jednoczęściowego modelu Randy.

Kostium Bodymaps w teledysku Reni Jusis “Voyage Voyage”

Reni Jusis w żakardowym kostiumie, który stworzyłyśmy specjalnie do teledysku coveru francuskiego hitu. Możecie obejrzeć go po kliknięciu tu.

Bodymaps na wystawie “Niebezpieczne ujęcia. 100 lat fotografii mody w Polsce”

W lipcu 2019 fotografie Zuzy Krajewskiej dla Bodymaps zostały wystawione na wystawie polskiej fotografii mody w Instytucie Fotografii Fort w Warszawie.

Bodymaps w Twoim Stylu, Wysokich Obcasach Extra, Hot Moda

W 2018 roku kostiumy z bestsellerowej serii Starflowers były polecany na łamach Twojego Stylu, Wysokich Obcasów Extra i magazynu Hot Moda.

Pokaz Bodymaps na Mercedes Benz Fashion Week w Budapeszcie

W październiku 2017 nasza kolekcja na lato 2018 została zaprezentowana na Fashion Weeku w Budapeszcie! Kliknij tu, aby zobaczyć video i zdjęcia z pokazu. 

Bodymaps w kampanii Artelioni

W 2018 roku kostium Bodymaps został wykorzystany w kampanii biżuteryjnej marki Artelioni.

Bodymaps w Twoim Stylu, Elle, Hot Moda

W 2017 i 2018 roku kostiumy i lniane sety Bodymaps były wykorzystywane w sesjach zdjęciowych w magazynach Twój Styl, Elle, Hot Moda.

Joanna Krupa w kostiumie Bodymaps na okładce Shape

W marcu 2017 roku na okładce magazynu Shape pojawiła się Joanna Krupa w kostiumie Bianca Midnight.

Kolekcja Bodymaps rekomendowana przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego do konkursu Dobry Wzór 2017

W 2017 roku kolekcja kostiumów kąpielowych Bodymaps została wyróżniona przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego jako dobrze zaprojektowana i tym samym zistała rekomendowana do konkursu Dobry Wzór 2017.

Gazeta Wyborcza o Bodymaps

W 2017 roku na łąmach Gazety Wyborczej pojawiła się rozmowa z Ewą o inspiracjach vintage w kostiumach kąpielowych i nowym sklepie Bodymaps.

Srebrny miecz Klubu Twórców Reklamy za kampanię Bodymaps.

“Szlachetność tkanin oraz stonowana kolorystyka to znak rozpoznawczy marki Bodymaps, która tą kolekcją celebruje kobiece piękno w obiektywie Zuzy Krajewskiej.” W maju 2017 roku Zuzy Krajewska, Robert Kiełb oraz agencja LAF Artists Management zostali nagrodzeni srebrnym mieczem KTR za kampanię zrealizowaną dla Bodymaps.

Bodymaps w Societe Fashion Accelerator Program

W 2017 roku Bodymaps zostało wybrane jako jedna z pięciu sześciu marek z Europy Środkowo wschodniej do akceleratora Societe Fashion Accelerator. W ramach udziału w programie miałyśmy okazję m. in. pokazać kolekcję na Mercedes Benz Fashion Week w Budapeszcie, a także sprzedawać kostiumy w tymczasowym sklepie w Nowym Jorku. 

Bodymaps w Zwykłym Życiu, Aktivist, Elle

W 2017 roku kostiumy Bodymaps pojawiły się w magazynach Zwykłe Życie, Aktivist, Elle.

Culture.pl o Bodymaps

Tekst o Bodymaps na portalu Culture.pl – serwisie prowadzonym przez Instytut Adama Mickiewicza, informującym o najważniejszych zjawiskach i tendencjach w kulturze polskiej. Kliknij tu, aby przejść do artykułu.

Bodymaps w Ustach, Fashion Magazine, Samo Zdrowie

Kostiumy Bodymaps były wykorzystywane w letnich sesjach zdjęciowych magazynów Usta (2016), Twój Styl (2017), Fashion Magazine (2017), Samo Zdrowie (2018).

Redaktorki Zwierciadła, InStyle, Joy i Gali polecają Bodymaps

W 2016 i 2017 roku kostiumy Bodymaps były polecane przez redaktorki magazynów Zwierciadło, InStyle, Joy oraz Gala.

Bodymaps w Elle

W 2016 roku na łamach Elle pojawiły się rozmowy z młodymi polskimi projektantami, którzy opowiadali o realiach prowadzenia firmy odzieżowej – wśród nich znalazła się też Ewa.

Bodymaps w sesjach Gali, Vivy i Grazii

W 2016 i 2017 roku kostiumy Bodymaps pojawiały się wielokrotnie na łamach magazynów Gala, Viva i Grazia w sesjach zdjęciowych, których bohaterkami były: Danuta Stenka (okładka), Monika Richardson (okładka), Odeta Moro, Anita Lipnicka, Edyta Herbuś.

Rozmowa z Joanną Glogazą

W 2017 roku do naszego sklepiku na Mokotowie wpadła wspaniała Joanna Glogaza, której opowiedzieliśmy o naszej pracy. Rozmowę możecie przeczytać na stronie Joanny – kliknij tu aby na nią przejść. 

II miejsce w programie stypendialnym Yes za kolekcję kostiumów Bodymaps

W 2016 roku Ewa została nagrodzona przez jury programu stypendialnego YES za kolekcję Glass – czyli projekty kostiumów Mick i Bianca. 

Nagroda Doskonałość Mody Twój Styl

W 2016 roku Bodymaps otrzymał nagrodę Doskonałość Twój Styl w kategorii Debiut Roku. Dziękujemy!

Wysokie Obcasy o Bodymaps i wielkich majtkach!

30.07.2016, kiedy wysoki stan był jeszcze nowością, w drukowanej wersji magazynu Wysokie Obcasy pojawił się artykuł “Wielkie Majtki” który opowiadał o Bodymaps.  Artykuł jest też dostępny online – możesz przeczytać go po kliknięciu tu. Na zdjęciu Ewa z wielkimi majtkami.

Marina Łuczenko w kostiumie Bodymaps na okładce Cosmopolitan

We wrześniu 2016 na okładce polskiego wydania Cosmopolitan pojawiła się  Marina Łuczenko w kostiumie Bianca Cloud.

 

Bodymaps na Open’er Festival 2015

W lipcu 2015 premierowa kolekcja Bodymaps została zaprezentowana na pokazach w ramach Fashion Stage na Openerze! 

 

Bodymaps w książce Karoliny Sulej “Modni. Od Arkadiusa do Zienia” 

Pierwsza wzmianka o Bodymaps, jeszcze z czasów przed oficjalną premierą w 2015 roku, znalazła się w książce “Modni” Karoliny Sulej w ramach rozmowy z Ewą i innymi absolwentkami projektowania mody na ASP w Warszawie.