Agnieszka

Przed Wami przeurocza Agnieszka – mama czteroletniej Zosi i zapalona weterynarz, a także certyfikowana psia i kocia masażystka. Agnieszka odwiedziła nas będąc w szóstym miesiącu ciąży – już niedługo na świecie pojawi się jej pierwszy syn. Poza pracą w zawodzie i spełnianiem się w roli mamy, Agnieszka uwielbia pisać – m. in. dla magazynów Dog&Sport (kto właśnie pomyślał o tej scenie Notting Hill?), portalu igimag.pl a także (zupełnie z innej beczki) Magazynu Wesele.


Agnieszka jest wysoka i ma bardzo zgrabną sylwetkę. Przed zajściem w ciążę była klasyczną, wysoką M-ką. Kiedy robiłyśmy zdjęcia jej brzuch miał dokładnie 100 cm w obwodzie, dlatego rozmiary wahały się między M a L. Starałyśmy się znaleźć kostiumy, które sprawdzą się nie tylko w ciąży, ale będą mogły zostać z Agnieszką na dłużej.

Przymiarki rozpoczełyśmy od kostiumów dwuczęściowych, które najbardziej podobały się Agnieszce: góra bardotka Chaka (rozmiar M) i dół z bardzo wysokim stanem Dusty (rozmiar L).

Pozostałyśmy przy tych samych modelach, zmieniłyśmy tylko kolor na czerwony (ten zestaw ostatecznie skradł serce Agnieszki).

Następnie zaproponowałyśmy Agnieszce górę Dolly (rozmiar M), która świetnie trzyma biust a przy tym jest bardzo wygodna. Ten stanik powstał z myślą o dziewczynach, które mają duży biust więc wahając się przy rozmiarze, polecamy wybrać mniejszy.

Przeszłyśmy do kostiumów z serii żakardów Eastwick. Ta dzianina jest nieco bardziej rozciągliwa i dopasowująca się więc jeżeli planujecie lub jesteście w ciąży, zwróćcie uwagę na modele wykonane z tego materiału – super się sprawdzą przy rosnącym brzuszku. Agnieszka ma na sobie zabudowany kostium Mick z krzyżem na plecach (rozmiar L).

Sprawdziłyśmy także jednowarstwowy model Tina, który pięknie eksponował plecy Agnieszki (rozmiar L).

Wróciłysmy do kostiumów dwucześciowych – góra to żakardowa miękka Debbie z szylkretowym kółkiem (rozmiar L), a dół to Dusty – ulubione majtki Agnieszki z ultra wysokim stanem (rozmiar L).

Zmieniłyśmy tylko górę na top w stylu bandou Gloria (rozmiar M), który świetnie sprawdza się do opalania.

Następnie góra Patti (rozmiar M) i dół Candi (rozmiar L). Te modele pochodzą z naszej tegorocznej współpracy z Risk made in Warsaw. Są wykonane z recyclingowanego poliestru, który jest nieco mniej rozciągliwy niż nasz standardowy poliamid, dlatego wahając się przy doborze rozmiaru często polecamy rozmiar większy.

Kolejny kostium to jednoczęściowy model Dinah (rozmiar L), który również powstał w współpracy z Risk made in Warsaw. Dekolt w kształcie litery V pięknie eksponuje biust a krzyż na plecach pewnie go podtrzymuje.

I w ulubionej czerwieni Agnieszki – Dinah Red (rozmiar L)

Następnie bardzo wygodny model z kopertowym dekoltem Bonnie. Dla większego komfortu w czasie ciąży Agnieszka wybrałaby sobie rozmiar XL, ale L leżała równie dobrze i pewnie sprawdziłaby się też po ciąży.

Na koniec jednoczęściowy strój Bianca. Agnieszka ma na sobie rozmiar M, który był na nią nieco za krótki (akurat nie miałyśmy w sklepie rozmiaru L, ale przypuszczamy, że byłby idealny). Przy doborze rozmiaru w tym kostiumie ważny jest wzrost – wyższym dziewczynom polecamy wybrać rozmiar większy.

 

Podsumowanie:

Agnieszka na zdjęciach jest w 22 tygodniu ciąży.
Wymiary Agnieszki: wzrost: 176 cm, w biuście: 98 cm, pod biustem: 86 cm, biodra: 105 cm, brzuszek: 100 cm i ciągle rośnie 🙂
Agnieszka miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Mick L, Bonnie XL, Dinah L, Bianca M, Tina L.

Kostiumy dwuczęściowe: Chaka M, Patti M, Dolly M, Debbie L, Gloria M, Candi L, Thelma M, Dusty L.

Ogłoszenia:

Agnieszka – dziękujemy Ci za wspaniałe spotkanie i zaufanie! No i zapisujemy Gacka, Krzysia i Szatankę na masaże 😉