Aśka

Poznajcie Aśkę – dziennikarkę i redaktor prowadzącą portalu Republika Kobiet. Aśkę poznacie po wielkim uśmiechu i niebanalnej urodzie piękności rodem z filmów Almodovara. Zanim w końcu wpadła do nas na zdjęcia nazywałyśmy ją Fridą 🙂 Ma superkobiecą figurę i w naszej rozmiarówce z reguły była M-ką, z wyjątkiem gór w kostiumach dwuczęściowych – w tym wypadku najlepiej sprawdzały się L-ki.

Przymiarki rozpoczęłyśmy od jednoczęściowej Dinah (rozmiar M) z krzyżem na plecach. Aśka od razu polubiła ten model – chwaliła wygodę w ciele i w biuście.

Dinah Emerald:

Oraz klasyczna Dinah Black, na którą ostatecznie postawiła Aśka.

Model Tina to kostium z głębokim dekoltem na plecach i nieco płytszym z przodu. Aśka przymierzyła rozmiar L, który okazał się mieć dla niej nieco za długie ramiączka, przez co nie czuła się w nim do końca pewnie.

Następna propozycja to sportowy, wysoko zabudowany Mick w zadziornym mandarynkowym odcieniu. Rozmiar M.

Bianca skradła serce Aśki. Granatowy kolor dodawał jej elegancji a głęboki dekolt na plecach pięknie je eksponował. Rozmiar M.

Kopertowy kostium Bonnie z zabudowanymi plecami bardzo przypadł Aśce do gustu. Rozmiar M leżał idealnie.

Model Billie (dostępny tylko stacjonarnie) jest dobrą propozycją dla średnich i większych biustów ze względu na podtrzymujące fiszbiny. Aśka, mimo że czuła się wygodnie i wyglądała spektakularnie, bała się, że miseczki są nieco za płytkie. Rozmiar M

Przeszłyśmy do kostiumów dwuczęściowych. Na pierwszy ogień poszły czerwone zestawy: ulubione majtki Aśki – Dusty z ultra wysokim stanem (rozmiar M) i miękki stanik w kształcie kokardy Patti (rozmiar L).

Następnie stanik Dolly (rozmiar L), w którym Aśka czuła się bardzo pewnie i ten sam dół, co poprzednio – Dusty.

Ten sam stanik jeszcze w kolorze czarnym – tu w połączeniu z nieco niższym dołem niż Dusty – Thelma (rozmiar M).

Sprawdziłyśmy także bardotkę Chaka – tu w zestawie z majtkami z wysokim stanem Thelma (rozmiar M). Szczerze przyznajemy, że Chaka zazwyczaj najlepiej pasuje na małe i średnie biusty a na większych sprawdza się rzadziej. Niestety miałyśmy trudność z dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru – L była za płytka (zdjęcie po lewej), XL już za duża (zdjęcie po prawej).

Na koniec propozycja z żakardowej serii Eastwick: góra to Debbie (rozmiar L) a dół to nieco bardziej wycięte Janet z wysokim stanem (rozmiar M)

Podsumowanie:
Wymiary Aśki: wzrost: 162 cm, w biuście: 96 cm, pod biustem: 81 cm, biodra: 101 cm, talia: 79 cm.

Aśka miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah M, Tina L, Bonnie M, Mick M, Bianca M, Billie M,

Kostiumy dwuczęściowe: Patti L, Dolly L, Chaka L i XL, Debbie L, Gloria M, Dusty M, Janet M, Candi M.

Aśka, dziękujemy za wspaniałe spotkanie!