Basia

Poznajcie fantastyczną Basię. Basia studiuje kulturoznawstwo na warszawskim Instytucie Kultury Polskiej, gdzie zajmuje się historią i kulturą Żydów. Inspirują ją też nieoczywiste ikony popkultury – kocha Rihannę i regularnie ogląda Klan. Na swoim Instagramie @basnictvi stara się za to edukować społecznie i ciałopozytywnie. 

Basia ma pełne biodra, drobny biust i niebywale wąską talię. Jej znakiem rozpoznawczym są pełne usta i kręcone włosy. W naszej rozmiarówce z reguły najlepiej leży na niej rozmiar M.


Przymiarki zaczęłyśmy od bardzo wygodnego, jednoczęściowego kostiumu Mick, który ze wszystkich modeli jednoczęściowych najbardziej przypadł Basi do gustu. Szczególnie polubiła wariant w stylu lat 60. w różowe graficzne koła – Wallpaper i długo pozostawał faworytem. Rozmiar M.

Następnie dwie nowe odsłony tego modelu czyli żakardy z serii Eastwick:
Moonlight Jacquard
(rozmiar M) 

Sunset Jacquard (rozmiar M)

Pozostałyśmy przy żakardach i zaproponowałyśmy Basi jednowarstwowy model Tina z mocno wyciętymi plecami. Rozmiar M.

Kostium Betty (dostępny wyłącznie stacjonarnie) to model bardzo krótki w stanie, przez co zwykle pasuje na bardzo drobne i niskie dziewczyny, lub takie, które mają krótki tułów i długie nogi. Basia ma na sobie rozmiar M i niestety wydawał jej się za krótki w tułowiu i “ciągnął”.

Bianca pasowała idealnie – świetnie leżała w ciele, eksponowała biust a odcięcie kolorów podkreślało wąską talię Basi. Rozmiar M. Przy doborze rozmiaru w tym kostiumie ważny jest wzrost – wyższym dziewczynom polecamy wybrać rozmiar większy.

Na koniec zaproponowałyśmy jeszcze dwa modele: Dinah (zdjęcie po lewej), która ma dokładnie taki sam tył, jak ulubiony przez Basię Mick oraz Bonnie (zdjęcie po prawej) z zabudowanymi plecami i kopertowym dekoltem. Oba w rozmiarze M.

Mierzenie kostiumów dwuczęściowych zaczęłyśmy od czerwonych zestawów: tu bardotka Chaka (rozmiar S) i dół z wysokim stanem Thelma (rozmiar M).

Następnie nowa góra z fiszbinami Dolly (rozmiar S), która na Basi prezentowała się bardzo klasycznie z dołem z ultra wysokim stanem Dusty (rozmiar M).

Ponieważ wysokość majtek Dusty okazał się dla Basi idealny – kończyły się w najwęższym punkcie talii, świetnie ją podkreślając, połączyłyśmy je z jeszcze inną górą – z Patti z szylkretowym kółkiem (rozmiar S).

Następna propozycja to ekstrawaganckie żakardy z serii Eastwick: miękka góra Debbie (rozmiar S) i ulubiony dół Basi – Dusty (rozmiar M). To właśnie na ten zestaw finalnie postawiła Basia.

Pokazałyśmy jeszcze inne żakardowej propozycje: na zdjęciu po lewej Basia ma na sobie górę Gloria (rozmiar S) w połączeniu z dołem Thelma (rozmiar M), następnie bardotka Chaka (rozmiar S) i dół Thelma, a na końcu górę Gloria i wysoko wycięty dół z wysokim stanem Janet (rozmiar M).

Podsumowanie: 

Wymiary Basi: wzrost 155 cm, biust 95 cm, pod biustem 79 cm, talia 75cm, biodra 107 cm

Basia miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Mick M, Tina M, Betty M, Dinah M, Bonnie M

Kostiumy dwuczęściowe, góry: Debbie M, Gloria S, Chaka S, Dolly S; doły: Dusty M, Thelma M, Janet M


Ogłoszenia:

Basia, dziękujemy Ci gorąco za odwagę i otwartość!