Ewa

Przed Wami wspaniała Ewa, studentka filologii rumuńskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ewa jest poliglotką – mówi płynnie po rumuńsku, hiszpańsku, angielsku i oczywiście po polsku. Uwielbia naturę – dwa lata temu spędziła kilka miesięcy sadząc drzewa na Islandii, teraz marzy o tym, żeby razem ze swoim chłopakiem góralem wyprowadzić się w góry.

Ewa ma bardzo klasyczną sylwetkę w rozmiarze M – zarówno w kostiumach jedno- jak i dwuczęściowych. Lubi proste rozwiązania i wyraziste kolory rodem z lat osiemdziesiątych.

Przymiarki z Ewą rozpoczęłyśmy od czerwonych zestawów dwuczęściowych. Na pierwszy ogień poszła miękka góra Patti (rozmiar S) i majtki z wysokim stanem Thelma (rozmiar M), w których czuła się najlepiej ze wszystkich propozycji wysokich majtek.

Sprawdziłyśmy też majtki z jeszcze wyższym stanem – Dusty (rozmiar M).

Następnie bardotka Chaka (rozmiar S) i wycięte majtki z wysokim stanem Janet (rozmiar M).

Ekstrawaganckie żakardowe zestawy: dół to klasyczne niskie majtki Candi a góra to Debbie z szylkretowym kółkiem (rozmiar S), która bardzo przypadła Ewie do gustu.

Ulubione majtki Ewy, Thelma (rozmiar M) i góra w stylu bandou Gloria (rozmiar S), która świetnie sprawdzi się do opalania.

Kolejny zestaw to klasyczny stanik z fiszbinami Dolly (rozmiar S) i majtki Thelma (rozmiar M).

Na początku Ewa nie była przekonana do bananowego koloru, finalnie okazało się, że wygląda i czuje się w nim super. Góra to Patti (rozmiar S) a dół to Thelma (rozmiar M).

Przeszłyśmy do kostiumów jednoczęściowych. W modelu Dinah z krzyżem na plecach i otwartym dekoltem Ewa wyglądała wspaniale. Sprawdziłyśmy kilka opcji kolorystycznych: na pierwszy ogień poszła Dinah Emerald (rozmiar M).

Dinah Lipstick Pink (rozmiar M)

Dinah Sea Green (M)

Sportowy Mick w kolorze soczystej pomarańczy leżał super, ale Ewa przyznała, że wolałaby kostium z nieco bardziej otwartym dekoltem. Rozmiar M.

W Tinie Ewa czuła się jak gwiazda teledysku z lat 70 i ten model spodobał jej się na tyle, że ostatecznie właśnie na niego się zdecydowała (zdjęcia z Ewą robiłyśmy w sobotę po południu, więc wybór został uczczony lampką prosecco 🙂

Bianca w rozmiarze M leżała idealnie i pięknie eksponowała plecy Ewy.

Bonnie (rozmiar M) przypadła Ewie do gustu ze względu na kopertowy dekolt, pięknie podkreśloną talię i brązowy odcień kostiumu.

Ostatnim kostiumem jednoczęściowym był idealny klasyk na basen – Nina z okrągłym dekoltem z przodu i z tyłu (rozmiar M).

Podsumowanie:
Wymiary Ewy: wzrost: 169 cm, w biuście: 87 cm, pod biustem: 77 cm, biodra: 101 cm, talia: 77 cm.

Ewa miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah M, Mick M, Tina L, Bianca M, Bonnie M, Tina M.

Kostiumy dwuczęściowe: Dusty M, Janet M, Candi M, Thelma M, Patti S, Chaka S, Gloria S, Dolly S, Debbie S.

Ewa – dziękujemy Ci pięknie!