Hela

Przed Wami wspaniała Hela, projektantka. Hela właśnie kończy pracę nad projektem dyplomowym z wzornictwa przemysłowego na warszawskiej ASP – kolekcją pięknych metalowych mebli przeznaczonych specjalnie na balkony miejskie. Koniecznie zajrzyjcie obejrzec je na Instagramie https://www.instagram.com/na.balkon/.

Hela jest superszczupła, ale ma przy tym bardzo kobiece proporcje – super wąską talię i szersze biodra. Jest wysoka i ma długi tułów – jest więc typowym przykładem dziewczyny, której z reguły trudno jest znaleźć jednoczęściowy kostium, bo wszystkie są za krótkie. Nie możemy też nie napisać o jej spektakularnych włosach – są w połowie kręcone, a połowie proste i wyglądają świetnie na każdym zdjęciu.

Przymiarki rozpoczęłyśmy od czarnych klasyków dwuczęściowych: góra to miękka i wygodna Patti, a dół to majtki z niskim stanem Candi. Rozmiary S.

 

Następnie zamieniłyśmy dół na majtki ze średnio wysokim stanem Thelma. Rozmiar S.

Bardzo wygodna góra z fiszbinami Dolly i ponownie dół Thelma. Rozmiary S.

Kolejny dół to mocniej wycięte Janet z wysokim stanem w stylu lat 80., które okazały się być strzałem w dziesiątkę i finalnie to na ten zestaw postawiła Hela.

Ostatni czarny zestaw to góra bardotka Chaka (rozmiar S) i majtki z ultra wysokim stanem Dusty, które w rozmiarze S były dla Heli nieco za luźne w tali ale pięknie podkreślały jej figurę. 

Dół pozostał dokładnie ten sam, a w górze zmieniłyśmy tylko kolor na zgaszony szminkowy róż.

Przeszłyśmy do żakardowych zestawów z serii Eastwick. Góra do top Gloria w stylu bandou, który świetnie sprawdza się do opalania, a dół to ultra wysokie Dusty. Rozmiary S.

Kolejny zestaw to miękka góra z szylkretowym kółkiem Debbie i ulubiony dół Heli – Janet. Rozmiary S.

Hela sprawdziła też koszulkową górę Gladys (występuje w uniwersalnym, dopasowującym się rozmiarze M/L), którą polecamy wszystkim fankom sportów plażowych. Połączyłyśmy ją z klasycznymi majtkami Candi w tym samym, kasztanowym odcieniu. Rozmiar S.

Rozpoczęłyśmy mierzenie kostiumów jednocześciowych. Hela jest wysoka i ma długi tułów więc trudno jest jej znaleźć odpowiedni  kostium jednoczęściowy. 
Na pierwszy ogień poszła żakardowa, jednowarstwowa Tina, którą z racji świetnej rozciągliwości materiału, polecamy wysokim dziewczynom lub takim, które mają długi tułów. Hela ma na sobie rozmiar S.

Mimo że Hela wyglądała pięknie, model Dinah w rozmiarze S niestety nieco ciągnął ją w ciele. 
Dinah Cayenne

Dinah Emerald:

Dinah Starflowers:

Kopertowy model Bonnie, podobnie jak Dinah, powodował uczucie ciągnięcia. Rozmiar S. W tym modelu istnieje opcja regulowania ramiączek więc dla wielu wysokich dziewczyn możne być to pomocne. 

Kolejny kostium to sportowy Mick w ekstrawaganckim połączeniu fioletu i zieleni. Rozmiar S był nieco za szeroki w tali.  

Na koniec zaproponowałyśmy Heli klasyczny model Nina z okrągłym dekoltem z przodu i na plecach. Rozmiar S był delikatnie za duży i ponownie powodował uczucie ciągnięcia w ciele.

EDIT: Kiedy Hela była u nas nie miałyśmy akurat nic w rozmiarze S+, który czasem się u nas pojawia i jest stworzony dokładnie na takie sylwetki – szerokość S, ale wydłużona w stanie (pasuje nawet na dziewczyny ponad 180cm). Czasem pojawiają się w nim modele Bianca albo Mick – polecamy sprawdzić czy nie ma ich na stronie, a jeśli nie to napisać do nas :))

Podsumowanie:
Wymiary Heli: wzrost: 171 cm, w biuście: 86 cm, biodra: 98 cm, talia: 66 cm.

Hela miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dianah S, Tina S, Mick S, Bonnie S i M, Nina S. 

Kostiumy dwuczęściowe: Chaka S, Dolly S, Patti S, Gladys M/L, Thelma S, Candi S, Dusty S. Janet S.

 

Ogłoszenia:


Wielkie podziękowania za zaufanie i uśmiech wysyłamy do Heli <3