Julka

Poznajcie pierwszą uczestniczkę Atlasu Ciał 2022 – przemiłą Julię – studentkę na wydziale zarządzania kulturą wizualną na ASP w Warszawie, miłośniczkę Bałtyku, a obecnie także stażystkę w Muzeum Narodowym. Julia prowadzi audycję „Przed siebie” w Radiu Kapitał  i właśnie planuje wyjazd na Erasmusa do Turynu.

W mailu ze zgłoszeniem do projektu Julia napisała, że bardzo chętnie wzięłaby udział bo sama kupowała swój pierwszy kostium bazując na zdjęciach z poprzedniej edycji. Julia ma dość wąskie biodra i ma 158 cm wzrostu – zależało jej, żeby ułatwić kupowanie kostiumów dziewczynom, które mają drobną sylwetkę i nie mają mocnego wcięcia w talii. 

Zaczynamy mierzenie! 

BONNIE, LILA, S.
Przymiarki z Julią rozpoczęłyśmy od modelu Bonnie z kopertowym dekoltem i zabudowanymi plecami, który okazał się być ulubionym fasonem Julii. Rozmiar S leżał pięknie, nie powodował uczucia ciągnięcia w tułowiu.

DINAH, MORSKA ZIELEŃ, S.
Następny fason to Dinah z krzyżującymi się pasami na plecach w rozmiarze S, który leżał i pasował idealnie. Mierzyłyśmy także XS, ale był za mały w biodrach.

MICK, GRANAT I ZIELEŃ, S.
Julia podczas mierzenia tego fasonu stwierdziła, że to wygodny model, idealny na basen. Nie udało nam się jednak dobrać odpowiedniego rozmiaru – S-ka była nieco za duża w ciele.

TINA, INDIGO, S.
Rozmiar S idealnie pasował zarówno w ciele, jak i w biuście. Cynamonowy odcień Tiny (ostatnie zdjęcie) pięknie zagrał z kolorem skóry i rudymi włosami Julii.

LIZA, CIEMNA ZIELEŃ, S.
Po przymierzeniu modelu Liza, Julia stwierdziła, że to bardzo wygodny, komfortowy kostium, mimo że rozmiar S był minimalnie za luźny.

BIANCA, GRANAT I CZERŃ, XS.
Rozmiar XS leżał idealnie zarówno w pupie, jak i w biuście – Julia przyznała, że mimo głębokiego dekoltu, biust jest pewnie podtrzymany.
Sprawdziłyśmy także rozmiar S ale miał za długie ramiączka.

DONNA, CZARNY ŻAKARD, XS i DUSTY, CZARNY ŻAKARD, XS.
Dół z ultra wysokim stanem Dusty skradł serce naszej modelki – kończył się dokładnie w najwęższym miejscu talii, pięknie budując linię bioder i podkreślając sylwetkę Julii. Góra Donna XS rozmiarowo pasowała idealnie, ale Julia śmiała się, że w górze Donna wygląda jak jej babcia w latach 60.

Tu ten sam zestaw, ale góra Donna występuje w pełnej krasie – z ramiączkiem i szlufką.

DOLLY, CZARNY ŻAKARD, S i JANET, CZARNY ŻAKARD, XS.
Julia nie przepada za fiszbinami, ale w modelu Dolly zupełnie jej nie przeszkadzały. Bardzo podobały jej się wysokie, wycięte majtki Janet – rozmiar XS pasował idealnie.

PATTI, CZARNY ŻAKARD, S i CANDI, CZARNY ŻAKARD, XS.
Julia woli bardziej zabudowane zestawy, ale gdyby decydowała się na dół z niskim stanem Candi, wybrałaby rozmiar S, – rozmiar XS był lekko uciskający.

CHAKA, CZARNY ŻAKARD, XS,S i THELMA, CZARNY ŻAKARD, XS.
Ten zestaw wyglądał super, ale Julia miała wrażenie że góra (na pierwszych dwóch zdjęciach w rozmiarze XS) jest jednak za mała. Spróbowałyśmy rozmiar S i leżał pięknie. Dół z wysokim stanem Thelma wyglądał super.

DONNA, ŻAKARD BOMBOLA, XS i THELMA, ŻAKARD BOMBOLA, XS.
Materiał Bombola Julia skomentowała jako: “mięciutki i wygodny”.

GLORIA, ŻAKARD EASTWICK, S i DUSTY, ŻAKARD EASTWICK, S.
Gloria to góra, którą Julia już miała. Majtki Dusty, jak już się okazało przy mierzeniu czarnych zestawów dwuczęściowych, okazały się być jej ulubionym fasonem spośród wszystkich naszych dołów.

DEBBIE ŻAKARD EASTWICK, S i JANET, ŻAKARD EASTWICK, S.
Fasony w tym zestawie świetnie ze sobą grały i podkreślały sylwetkę Julii.

TAMMI, CIEMNA ZIELEŃ, XS/S i MAVIS, CIEMNA ZIELEŃ, XS/S. 
Julia oceniła bikini jako świetne do opalania. 

Na koniec kostium, który Julia wybrała dla siebie: BONNIE, CYNAMON, S.
Ten fason z kopertowym dekoltem i zabudowanymi plecami to faworyt Julii od samego początku przymiarek. Cynamonowy kolor pięknie grał z rudością jej włosów i odcieniem skóry.

 

Sylwetka Julii:
obwód w najszerszym miejscu pośladków – 95 cm
talia – 65 cm
biust – 85 cm
wzrost – 158 cm.
Zazwyczaj nosi rozmiar S.

 

Julia, dziękujemy za fantastyczne spotkanie! Uściski! 🙂