Jvlia

Jvlia jest aktywistką i przedsiębiorczynią. Promuje edukację alternatywną, jest zaangażowana w projekt #sexed.pl, a aktualnie rozwija własną Agencję Ogień (www.agencjaogien.pl), która pomaga łączyć młodych kreatywnych debiutujących na rynku pracy z przyszłymi pracodawcami.
Jej znakiem rozpoznawczym jest krótka grzywka z kolorze platynowego blondu. Jvlia ma szczupłą, superproporcjonalną sylwetkę – w naszej rozmiarówce Jvlia jest klasyczną eseczką, co sprawdziło się zarówno w kostiumach jedno- jak i dwuczęściowych. 

Jak zwykle, zaczełyśmy od modelu Dinah w kolorze Cayenne. Rozmiar S.

Jvlia przymierzyła model Bianca w dwóch wersjach – Starflowers w rozmiarze S oraz Cloud w rozmiarze M. Przy doborze rozmiaru w tym kostiumie dużą rolę odgrywa wzrost – wyższym dziewczynom polecamy wybrać rozmiar większy, żeby uniknąć uczucia “ciągnięcia”.

W przeciwieństwie do kostiumu Bianca, Bonnie ma wysoko zabudowane plecy oraz klasyczny, kopertowy dekolt. Rozmiar S.

Następnie przeszłyśmy do naszego nowego jednowarstwowego modelu Tina w kolorze soczystej pomarańczy z wycięciem na plecach w kształcie litery V. Rozmiar S leżał idealnie.

Kostium Mick z zabudowanym dekoltem i krzyżem na plecach również najlepiej pasował w rozmiarze S. Ten model można uzupełnić o cienkie wkładki modelujące biust. Jvlia wybrała opcję bez wkładek.

Betty to kostium, który przepięknie wychodzi na zdjęciach, ale w rzeczywistości sprawia problemy – jest bardzo niski w stanie, przez co sprawdza się z reguły u bardzo niskich dziewczyn, albo u takich z wyjątkowo krótkim tułowiem i długimi nogami. Jvlia ma na sobie rozmiar M i (mimo, że na zdjęciu wygląda spektakularnie) wydawał jej się za krótki w tułowiu i “ciągnął”. Przez to, że jest tak trudny w dopasowaniu, nie jest już dostępny w sklepie internetowym – jeśli więc chcecie go przymierzyć zajrzyjcie do nas stacjonarnie.

Mierzenie modeli dwuczęściowych zaczęłyśmy od ekstrawaganckich żakardów z serii Eastwick. Pierwszym zestawem była góra w typie bandou Gloria (rozmiar S, dostępny z lub bez ramiączka) połączona z nowymi, wysoko wyciętymi majtkami z wyższym stanem Janet (po lewej, rozmiar S). Drugą opcją były klasyczne, niskie majtki Candi (po prawej, także rozmiar S).

Drugą opcją z serii żakardów Eastwick była góra Debbie (rozmiar S) oraz majtki Candi (po lewej) lub Thelma (po prawej, rozmiar S).

Ostatnią opcją góry w żakardach Eastwick była bardotka Chaka (rozmiar S), tu w połączeniu z majtkami Janet (rozmiar S).

Tę samę bardotkę Chaka zaproponowałyśmy też w wersji czerwonej. Tym razem w zestawie z najwyższymi majtkami Dusty (także rozmiar S). Jvlii na tyle spodobał się ten kostium, że ostatecznie wybrała sobie właśnie na ten zestaw.

Jvlii najbardziej spodobały się najwyższe majtki Dusty (kończyły się w najwęższym miejscu talii, pięknie ją podkreślając, a zarazem budując biodra). Poprosiłyśmy ją więc żeby przymierzyła ten sam model majtek ale w czarnym żakardzie w zestawie z inną górą – Patti (rozmiar S).

Wracamy do czerwonego: model Patti w wersji z szylkretowym kółkiem. Tu z niskimi majtkami Candi (rozmiar S).

Ostatnia opcja modelu Patti i Candi pochodzi z naszej kolaboracji z Risk made in Warsaw. Tegoroczna współpraca z Riskiem to stroje wykonane z recyclingowanego poliestru, który jest trochę bardziej zwarty niż nasz klasyczny poliamid, często więc polecamy rozmiar większy. Tu Jvlia jest w rozmiarze S.

Ostatnia opcja dwuczęściowa – top Gladys (rozmiar który nazywamy M/L, ale stał się w sumie rozmiarem uniwersalnym). Góra jest dość zabudowana z przodu i wiązana z tyłu (nie mamy zdjęcia z tyłu ale nadrobimy to!)

Podsumowanie: 

Wymiary Jvlii: wzrost 174 cm, biust 87 cm, pod biustem 72 cm, talia 70 cm, biodra 95 cm 

Jvlia miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah S, Bianca (kwiatki) S, Bianca (szara) M, Bonnie S, Tina S, Mick S, Betty M

Kostiumy dwuczęściowe, góry: Gloria S, Debbie S, Chaka S, Patti S, Gladys M/L; doły: Janet S, Candi S, Thelma S, Dusty S 

Ogłoszenia

Wielkie piękne dziękujemy wysyłamy do Jvlii – przetyrałyśmy Cię przez wszystkie kostiumy, ale tak to jest, gdy we wszystkich wygląda się świetnie 🙂