Karolina

Poznajcie Karolinę – projektantkę sygnowanych własnym nazwiskiem (@karolinascipniak), ręcznie robionych dzianinowych swetrów i sukienek oraz zapaloną zawodniczkę futbolu amerykańskiego – Karolina gra w pierwszej i jedynej w Polsce drużynie kobiet w tym sporcie: Warsaw Sirens. 

Karolina jest posiadaczką bardzo drobnej, a przy tym pięknie umięśnionej sylwetki. Od razu uprzedziła nas, że bardzo często nawet XS-ki są na nią za duże i nie jest pewna, czy znajdziemy cokolwiek w jej rozmiarze. Rzeczywiście nie miałyśmy do zaproponowania aż tak wiele opcji, jak innym dziewczynom, ale podjęłyśmy wyzwanie!

Zaczęłyśmy od przymiarek kostiumów dwuczęściowych. Ulubioną górą Karoliny została Chaka, a dołem Thelma (rozmiary XS). Jak to często u nas bywa, pierwszy mierzony kostium okazał się strzałem w dziesiątkę – to właśnie na ten zestaw ostatecznie postawiła Karolina.

Karolina przymierzyła też miękką górę Patti (rozmiar XS). Tu w połączeniu z majtkami z wysokim stanem Thelma (rozmiar XS). Na zdjęciu po prawej stronie góra Patti zamiast szlufki w tym samym kolorze ma szylkretowe kółko – jeżeli bardziej podoba Wam się ta opcja, kupując kostium dajcie nam znać w uwagach – dorzucimy Wam je w prezencie.

Karolina w jej ulubionym fasonie góry – czyli w bardotce Chaka (rozmiar XS) i majtkach z wysokim stanem Dusty (rozmiar S). Niestety S-ki okazały się trochę za luźne w talii i delikatnie się marszczyły.

Tu ponownie góra Chaka w zestawie z nieco bardziej wyciętymi majtkami Janet (rozmiar S). Wyglądały ok, ale podobnie jak Dusty były nieco za luźne.

Sprawdziłyśmy także zestawy żakardowe Eastwick. Na zdjęciu po lewej stronie: miękka góra Debbie z szylkretowym kółkiem (rozmiar S) i majtki z ultra wysokim stanem Dusty (rozmiar S), które ponownie pasowały w biodrach, ale niestety były za luźne w talii. Na zdjęciu po prawej stronie: góra Chaka (rozmiar XS) i klasyczne majtki z niskim stanem Candi (rozmiar S), które przypadły Karolinie do gustu i super leżały.

Tu Karolina ma na sobie zestaw Patti (rozmiar XS) i Candi (rozmiar S) z naszej tegorocznej kolaboracji z Risk made in Warsaw. Te stroje uszyte są z recyclingowanego poliestru, który jest nieco bardziej zwarty niż nasz klasyczny poliamid, więc kupując te modele, często polecamy wybrać rozmiar większy.

Przeszłyśmy do kostiumów jednoczęściowych. Model Dinah okazał się wygodny, ale Karolina i tak czuła, że pasy na plecach w rozmiarze XS mogłyby być minimalnie krótsze.

Model Tina w rozmiarze XS okazał się być za długi w tułowiu. Karolina czuła, że kostium  nie jest wystarczająco naciągnięty i może się zsunąć.

Betty to nasz niesforny model. Mimo że Karolina jest bardzo drobna, rozmiar XS lekko ciągnął ją na długość. Ale wyglądał spektakularnie!

Podsumowanie:
Wymiary Karoliny: wzrost: 155 cm, w biuście: 78 cm, talia: 59 cm, biodra: 85 cm
Karolina miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Tina XS, Dinah XS, Betty XS.
Kostiumy dwuczęściowe: Chaka XS, Patti XS, Thelma XS, Dusty S, Candi S, Janet S.

Ogłoszenia:
Karolina – dziękujemy za zaufanie i bardzo miłe spotkanie 🙂