Kasia

Dziś przedstawiamy Wam wspaniałą Kasię. Kasia zawodowo zajmuje się charakteryzacją i fryzjerstwem – obecnie jest częścią teamu Hela hair na warszawskiej Saskiej Kępie. Jej własne króciusieńkie, dziewięciomilimetrowe włosy stale zmieniają kolor, jest też zapaloną joginką. Kasia ujęła nas swoją dobrą energią i wielkim, pięknym uśmiechem. Ma bardzo szczupłą, atletyczną sylwetkę i wąskie biodra, ale też dość szerokie ramiona i imponujący biust (odziedziczone po mamie i babci 65H!)

Pierwszym jednoczęściowym kostiumem, który Kasia u nas przymierzyła był model Bonnie w rozmiarze S. Kopertowy dekolt oceniła jako bardzo komfortowy dla biustu.

Zarówno Bianca (w kwiatki), jak i Tina (jasny żakard), mimo że w ciele leżały super, okazały się mieć za mało miejsca na biust. W Tinie podszewka podtrzymująca biust była dla Kasi zbyt płytka. Oba modele są w rozmiarze S.

Tina Sunset Jacquard:

Model Mick przypadł Kasi do gustu, podkreślał jej atletyczną sylwetkę i dobrze trzymał biust. Rozmiar S.

Model Billie (dostępny tylko stacjonarnie) jest dobrą propozycją dla średnich i większych biustów ze względu na podtrzymujące fiszbiny. Kasia, mimo że wyglądała spektakularnie, nie czuła się w nim do końca pewnie. Rozmiar S.

Przeszłyśmy do strojów dwuczęściowych. Zaproponowałyśmy naszą nowość – górę Dolly, która powstała z myślą o dużych biustach. Rozmiar XL leżał idealnie.

Na początku Kasia przymierzyła czerwony zestaw: górę Dolly i wysoko wycięte majtki z wyższym stanem Janet (rozmiar S). 

W czarnym zestawie tę samą górę połączyłyśmy z majtkami Thelma (rozmiar S).

Miękka góra Patti bardzo przypadła Kasi do gustu (rozmiar XL). Tu w połączeniu z majtkami z ultra wysokim stanem Dusty (rozmiar S) oraz klasycznymi Candi (rozmiar S).

Poprosiłyśmy Kasię, żeby przymierzyła też naszą bardotkę Chaka (rozmiar L, XL było za duże), jednak nie czuła się w niej pewnie – biust był bardzo uniesiony. Możemy szczerze powiedzieć, że bardotka zwykle świetnie pasuje na małe i średnie biusty, przy dużych często sprawdza się gorzej.

Tu zestawienie trzech modeli majtek i trzech modeli gór.

Od lewej: bardotka Chaka (rozmiar L) z dołem Candi (rozmiar S).

Następnie góra Patti (rozmiar XL) z dołem Dusty (rozmiar S)

Po prawej: góra Dolly (rozmiar XL) z dołem Janet (rozmiar S).

Na koniec prawdziwa wisienka na torcie – Kasia w jednoczęściowej Dinah (rozmiar S).
Kasia dobrze zna ten kostium – ma go w kolorze Sea Green (pierwsze zdjęcia), porządnie go już więc przetestowała. Ponieważ tak bardzo go lubi (i rozważała, czy nie zdecydować się na kolejny), przymierzyła jeszcze trzy kolory: biało-niebieskie paski, intensywną zieleń Emerald i pudrowy szminkowy róż. Kasia oficjalnie poleca ten kostium wszystkim dziewczynom z dużym biustem 🙂

Dinah Sea Green:

Dinah Morskie Paski (ze współpracy Bodymaps x Risk Made in Warsaw):

Dinah Emerald:

Dinah Szminkowy Róż (także ze współpracy Bodymaps x Risk Made in Warsaw):

Podsumowanie:

Wymiary Kasi: wzrost 169 cm, biust 91 cm, pod biustem 74 cm, rozmiar stanika: 65H, talia 67cm, biodra 95 cm

Kasia miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Bonnie S, Dinah S, Bianca S, Tina S, Billie S, Mick S

Kostiumy dwuczęściowe, góry: Dolly XL, Patti XL, Chaka L; doły: Janet S, Thelma S, Dusty S, Candi S

 

Ogłoszenia

Kasia – dziękujemy Ci za zaufanie i za dobrą energię! <3