Klara

Poznajcie piękną Klarę – historyczkę psychoanalizy i dumną mamę Ady i Toli. Nie będziemy ukrywać, że Klara od pierwszej chwili zauroczyła nas swoim pięknym, ciepłym uśmiechem, ale też wewnętrzną siłą i spokojem. Klara zawodowo specjalizuje się w badaniu dorobku Sabiny Spielrein, jednej z pionierek psychoanalizy. Niedługo razem z córkami przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie będzie kontynuować pracę naukową.

Klara jest wysoka i ma bardzo proporcjonalną sylwetkę – w większości naszych kostiumów rozmiar M był na nią idealny. Nawet najbardziej szalone kolory wyglądają na niej spektakularnie – Klara pięknie się opala (teraz już wiemy, że ma to po mamie – petardzie, ale o tym opowiemy Wam za parę tygodni 🙂Przymiarki rozpoczełyśmy od modeli dwuczęściowych. Bardotkę Chaka w kolorze szminkowego zgaszonego różu połączyłyśmy z klasycznym dołem Candi w odcieniu kasztanowym. Rozmiary M.

Tę samą górę zestawiłyśmy też z majtkami z wysokim stanem Thelma (zdjęcie po lewej) i Dusty (zdjęcie po prawej). Nigdy wcześniej nie skompletowałyśmy zestawu w tych kolorach, a wyglądało pięknie i bardzo nam się podobało. 

Następnie czerwone zestawy. Na zdjęciu po lewej stronie Klara ma na sobie miękką Patti z szylkretowym kółkiem w rozmiarze M i wycięte majtki z wysokim stanem Janet w rozmiarze M. Na pozostałych dwóch zdjęciach ma tę samą górę i majtki z wysokim stanem Thelma w rozmiarze M.

Kolejny czerwony set to miękka góra z fiszbinami Dolly i ulubione majtki Klary – Dusty z ultra wysokim stanem. Rozmiary M.

Te same majtki z górą bardotką Chaka w rozmiarze M.

Przymiarki kostiumów jednoczęściowych rozpoczęłyśmy od kostiumu Dinah, który bardzo przypadł Klarze do gustu. Ten model w odcieniu szminkowego różu pochodzi z zeszłorocznej współpracy z Risk made in Warsaw. Rozmiar M.

Kolejna Dinah i ponownie wariant, który stworzyłyśmy razem z Risk made in Warsaw – tym razem wzór w morskie paseczki. Jest wykonany z recyclingowanego poliestru, który jest nieco bardziej zwarty niż nasz klasyczny poliamid, często więc polecamy wybrać rozmiar większy. Klara ma na sobie rozmiar M.

Następnie Bonnie z kopertowym dekoltem i wysoko zabudowanymi plecami. Klara przymierzyła oba warianty: głęboki niebieski i błyszczący cynamonowy. Rozmiary M

Kolejnym kostiumem była Bianca w rozmiarze M. Wszystkie trzy zgodziłyśmy się, że Klara wyglądała absolutnie zjawiskowo. Dekolt na plecach pięknie je podkreślał a jasne kolory dodawały elegancji.

Klara, mimo że wyglądała super w żakardowej Tinie z wyciętymi plecami, nie polubiła się z tym modelem – podszewka okazała się za płytka dla biustu. Rozmiar M.

Sportowy model Mick w szalonej fioletowo-szmaragdowej wersji był według Klary bardzo wygodny, jednak przyznała, że wolałaby mieć kostium z nieco bardziej otwartym dekoltem. Rozmiar M.

Kolejnym ulubieńcem okazał się Billie (dostępny wyłącznie stacjonarnie). Miseczki pasowały idealnie, pupa wyglądała super, a kolor genialnie grał z karnacją Klary. Rozmiar M.

Wielkim sukcesem okazała się przymiarka Betty (dostępny tylko stacjonarnie). Jest to kostium, który zwykle pasuje tylko na bardzo drobne dziewczyny lub takie, które mają bardzo krótki tułów. Byłyśmy zachwycone, gdy okazało się, że Betty nie daje uczucia ciągnięcia i pasuje niemalże idealnie. Rozmiar M

Podsumowanie:
Wymiary Klary: wzrost: 174 cm, w biuście: 95 cm, pod biustem: 82 cm, biodra: 102 cm, talia: 81 cm.

Klara miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah M, Bonnie M, Tina M, Mick M, Bianca M, Billie M, Betty M.

Kostiumy dwuczęściowe: Chaka M, Patti M, Dolly M, Candi M, Janet M, Thelma M, Dusty M.

 

Ogłoszenia:

Klara – dziękujemy Ci za super spotkanie i dużo inspiracji! <3