Marta

Pierwszą dziewczyną, która nas odwiedziła była cudowna Marta – dziennikarka i dumna psia mama, która już niedługo startuje ze swoim blogiem lifeinclouds.love. Marta jest posiadaczką bardzo kobiecej sylwetki, ciemnej karnacji, niesamowicie zgrabnych nóg i wspaniałego hollywoodzkiego uśmiechu. To połączenie od razu przywiodło nam na myśl Salmę Hayek.


W naszej rozmiarówce kostiumów jednoczęściowych Marta jest między rozmiarem M a L – w niektórych modelach ze względu na duży biust wybierałyśmy większy rozmiar. W kostiumach dwuczęściowych doły pasowały w rozmiarze M, a góry w L lub XL (dlaczego “lub” tłumaczymy na dole).

 

Zaczęłyśmy mierzenie od tego, co na wieszaku najbardziej podobało się Marcie, czyli jednoczęściowego kostiumu Dinah (od razu hit!:)). Marta lubi siebie w wyrazistych kolorach, więc padło na odcień Indygo. Rozmiar M leżał super.

Kolejnym wyborem był kostium Tina w ciemnym żakardzie Moonlight Jacquard. Tu ze względu na biust lepiej leżał rozmiar L. Dla porównania poprosiłyśmy Martę także o przymierzenie podobnego modelu Nina (tu rozmiar M).

Bianca Cloud – nasz ukochany model, w którym Marta wyglądała bardzo elegancko. Jasny kolor kostiumu pięknie podkreślił jej kolor skóry, a otwarty dekolt wyeksponował biust. Przy doborze rozmiaru tego modelu kluczowy jest wzrost – padło więc na M, który pasował super.

Marta przymierzyła jeszcze dwa inne modele jednoczęściowe. Z lewej Bonnie – wybrałyśmy rozmiar L dla większego komfortu biustu, z prawej Mick (również w rozmiarze L) – ten niestety okazał się za bardzo zabudowany.

Przeszłyśmy do strojów dwuczęściowych. Zaczęłyśmy od naszego pewniaka na większe biusty, modelu Patti (rozmiar XL), który ostatecznie z resztą okazał się najlepszym wyborem dla Marty. W czerwonej wersji występuje domyślnie z szylkretowym kółkiem (zdjęcie po lewej), ale można też wybrać wersję z tzw. szlufką (zdjecie po prawej). Do góry dobrałyśmy model majtek z średnio wysokim stanem Thelma w rozmiarze M. Marcie wyjątkowo pasował czerwony kolor.

Marta dobrze czuła się też w zupełnie niskich majtkach Candi (rozmiar M). Dobrałyśmy do nich naszą nową górę Dolly w rozmiarze L – ten model jest stworzony specjalnie dla dużych biustów – więc rozmiarówka jest nieco większa niż w innych górach.
Zaproponowałyśmy też bardotkę Chaka (rozmiar XL). Z naszego doświadczenia wynika, że dużo lepiej sprawdza się na mniejszych i średnich biustach, co potwierdziło się też w przypadku Marty. Rozmiar był ok, ale biust był mocno uniesiony, co niektórym dziewczynom bardzo się podoba, innym zupełnie nie. Tym razem odpadł z gry. Szkoda, bo Marcie bardzo przypadł do gustu niebieski kolor tego zestawu. 

Tu przedstawiamy Wam model Patti w zestawieniu z trzema rodzajami majtek – od lewej Candi, następnie Dusty, które okazały się być zbyt wysokie i Thelma czyli faworyt Marty w kwestii wysokich majtek.

Jak to często bywa, Marcie ostatecznie najbardziej przypadła do gustu pierwsza opcja, którą przymierzyła – jednoczęściowy kostium Dinah. Namówiłyśmy ją do przymierzenia innych kolorów. Tu kolejno od lewej: Emerald, Sea Green, Cayenne. Wybór nie był łatwy, ale finalnie padło na mocny zielony Emerald – na zdjęciu z resztą doskonale widać, jakie uczucia wywołał.

Podsumowanie:

Wymiary Marty: wzrost 163,5 cm, biust: 95 cm, pod biustem 77 cm, talia 77 cm, biodra 98 cm

Marta miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah M, Tina L, Nina M, Bianca M, Bonnie L, Mick L

Kostiumy dwuczęściowe: góry Patti XL, Dolly L, Chaka XL, doły Thelma M, Candi M, Dusty M

 

 

Ogłoszenia:

Specjalne podziękowania oczywiście kierujemy do Marty! Dziękujemy za odwagę, zaufanie i super czas. Czekamy na pierwsze wpisy na lifeinclouds.love.