Ola i Marta

Przed Wami wspaniały duet – przepiękna mama Marta z przepiękną córką Olą. Obie są projektantkami – Marta zawodowo projektuje zieleń, Ola studiuje wzornictwo przemysłowe na warszawskiej ASP. Ogromne wrażenie zrobiła na nas ich dojrzała, otwarta, ale też pełna miłości relacja – co chyba widać na zdjęciach. Ola i Marta mają podobne sylwetki i gust – obie są drobnej budowy i w większości kostiumów występowały w S-kach, a na końcu wybrały sobie niemal identyczne kostiumy.

Przymiarki zaczęłyśmy od jednoczęściowego kostiumu Dinah – w kolorach, które Marta i Ola mają już w swoich szafach i w których najlepiej się czują.
Ola ma na sobie odcień Indigo a Marta Emerald, oba w rozmiarze S.

Poprosiłyśmy jeszcze o przymierzenie Dinah w odcieniu Cayenne (rozmiary S). 


Tu dziewczyny mierzyły dwa modele w princie Starflowers (już niedostępne – ale zastanawiamy się, czy do nich nie wrócić – dajcie znać, co myślicie). Ola ma na sobie Dinah, Marta – Biancę. Oba w rozmiarze S. Dokładnie widać tu różnice między tymi dwoma modelami, które na pierwszy rzut oka wydają się podobne.

Tu jeszcze mały backstage z meduzowym szlafrokiem – nie mogłyśmy się powstrzymać 🙂

Kolejny jest nasz klasyk – Mick Storm, mamy go w ofercie prawie od początku istnienia Bodymaps. Ola i Marta mają na sobie rozmiar S.

Żakardowa Tina w rozmiarze S była na dziewczyny trochę za długa – żakard jest nieco bardziej rozciągliwy, niż nasze gładkie poliamidy, można więc śmiało celować w rozmiar mniejszy niż w reszcie modeli.

Tina Sunset Jacquard

Sprawdziłyśmy więc też pomarańczową Tinę w rozmiarze XS – ten jednak był minimalnie za krótki i “ciągnął”.

Następnie Bonnie z kopertowym dekoltem i zabudowanymi plecami. Obie dziewczyny mają na sobie rozmiar S.

Na koniec Betty – ten kostium pasuje zwykle na niskie dziewczyny lub te z krótkim tułowiem. Żeby Betty leżała dobrze, zwykle proponujemy wybierać rozmiar większy – Ola i Marta mają na sobie rozmiar M ale niestety kostium wciąż był za krótki i “ciągnął”.

Mierzenie kostiumów dwuczęściowych zaczęłyśmy od czerwonych zestawów. Ola ma na sobie miękki stanik z szylkretowym kółkiem Patti (rozmiar S) i majtki z ultra wysokim stanem Dusty (rozmiar S). Marta natomiast bardotkę Chaka (rozmiar S) i klasyczne majtki Candi (rozmiar S).

Zamiana! Dziewczyny wymieniły się górami: Ola włożyła Chakę (rozmiar XS) i wysokie majtki Dusty (rozmiar S), a Marta Patti (rozmiar S) i wycięte majtki z wysokim stanem Janet (rozmiar S).

Zaproponowałyśmy Marcie naszą nową górę z fiszbinami – Dolly (rozmiar S), który połączyłyśmy z majtkami z wysokim stanem Dusty (rozmiar S). Ola została w tych samych modelach, zmieniłyśmy tylko kolor. 

Paseczkowe kostiumy Patti, Candi i Dinah pochodzą z naszej tegorocznej kolaboracji z Risk made in Warsaw. Te stroje są wykonane z recyclingowanego poliestru, który jest nieco bardziej zwarty niż nasz klasyczny poliamid, często więc polecamy wybrać rozmiar większy. Marta ma na sobie górę Patti (rozmiar S) i majtki z niskim stanem Candi (rozmiar S). Dwuczęściowy zestaw Oli to góra Patti w rozmiarze XS i dół Candi w rozmiarze S, a także jednoczęściowa Dinah (rozmiar S).

Bodymaps x Risk made in Warsaw

Następnie dziewczyny przymierzyły zestawy w kolorze szałwiowej zieleni. Marta ma na sobie koszulkową górę Gladys (w uniwersalnym rozmiarze M/L) i dół z niskim stanem Candi (rozmiar S), Ola ponownie w bardotce Chaka i majtkach Thelma.

Kolor Sage Green

Dziewczyny sprawdziły też różne zestawy ekstrawaganckich żakardów Eastwick, które bardzo przypadły im do gustu.
Na zdjęciu po lewej Ola jest w bardotce i majtkach Thelma (tak, tak, kolejny raz:)) a Marta w górze z szylkretowym kółkiem Debbie (rozmiar S) i klasycznych, niskich majtkach Candi (rozmiar S).
Na kolejnych dwóch zdjęciach Marta pozuje w staniku w stylu bandou Gloria (rozmiar S) i dole Candi, a Ola w górze Debbie (rozmiar S) i majtkach Thelma (rozmiar S).

I na koniec dziewczyny w kostiumach, które dla siebie wybrały: góry Debbie (obie w rozmiarze S) i doły: Ola oczywiście wysokie Thelmy, a Marta niskie Candi (obie w rozmiarze S).

Żakardy Eastwick

Żakardy Eastwick

 

Podsumowanie
Wymiary Oli: wzrost 167,5 cm, biust 82 cm, pod biustem 69 cm, talia 65 cm, biodra 91 cm
Ola miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah S, Mick S, Tina S i XS, Betty M, Bonnie S, Bianca S,
Kostiumy dwuczęściowe: Chaka XS, Patti S i XS (w wariancie w niebieskie paseczki), Debbie S, Dusty S, Candi S, Thelma S

Wymiary Marty: wzrost 161,5 cm, biust 82 cm, pod 74 biustem cm, talia 72 cm, biodra 95 cm
Marta miała na sobie kostiumy jednoczęściowe: Dinah S, Mick S, Tina S i XS, Betty M, Bonnie S, Bianca SKostiumy dwuczęściowe: Chaka S, Patti S, Dolly S, Gloria M, Gladys, Dusty S, Candi S, Janet S

Ogłoszenia 
Gorące podziękowania dla Marty i Oli – jesteście wspaniałe!