Ola

Przed Wami wspaniała Ola – studentka grafiki i retuszerka. Ola marzy o tym żeby swoją przyszłość związać z zawodowym rysowaniem komiksów! 

Ola ma figurę klepsydry: jest wysoka i ma spory biust, przez który, jak sama nam napisała, znalezienie odpowiedniego kostiumu często okazuje się wyzwaniem. 

Zaczynamy mierzenie! 

Liza Rainforest, L.
Na pierwszy ogień poprosiłyśmy Olę żeby przymierzyła nasz nowy model Liza. To fason, który stworzyłyśmy z myślą o większych biustach. Ola była zachwycona i przyznała, że biust ma solidne wsparcie i czuje się w nim komfortowo. Rozmiar L leżał super.

Dinah Raspberry, L.
Dinah leżała przepięknie, ale też znacząco eksponowała biust. To właśnie ten model Ola wybrała dla siebie 🙂

Mick Red, L.
Ola stwierdziła, że w ciele Mick leży dobrze i jest wygodny. Jednak w tym modelu brakowało jej konkretniejszego wsparcia – fason był trochę zbyt wąski w biuście.

Bonnie Cinnamon, L.
Sam model bardzo podobał się Oli ale nie wybrałaby go dla siebie – czuła, że jest “niezręczny” – dekolt był zbyt glęboki, a podtrzymanie biustu nie było wystarczające.

Patti Black, XL i Candi Black, L.
Jeśli chodzi o góry w czarnych żakardowych kostiumach dwuczęściowych na ten moment miałyśmy dla Oli tylko jedną propozycję – Patti w rozmiarze XL. Ten fason wyglądał super i pasował rozmiarowo. Minusem był fakt, że Ola czuła, że żeby biust był dobrze utrzymany, musi bardzo mocno zawiązać go na szyi.

Postanowiłyśmy poprosić Olę o zapozowanie w różnych dołach, żebyśmy mogły je dla Was porównać.

Patti Black, XL i Dusty Black, L.
Majtki Dusty sprawdziły się super, kończyły się nad pępkiem, dzięki czemu pięknie podkreślały sylwetkę Oli. 

Patti Black, XL i Thelma Black, L.
Ola oceniła majtki Thelma jako bardzo fajne i wygodne. Są nieco niższe od Dusty, przy wzroście Oli sięgały nieco poniżej pępka.

(Na zdjęciu z lewej strony Ola pozuje bez szlufki na środku stanika Patti – dzięki temu może szerzej zebrać biust. Wpadłyśmy na to na samym końcu mierzenia – okazało się że dla większego biustu ten sposób noszenia Patti jest świetny!)

Patti Black, XL i Janet Black, L.
Dół Janet jest najbardziej wycięty spośród wszystkich dostępnych u nas modeli. Optycznie wydłuża nogi.

Debbie Eastwick, XL i Thelma Eastwick, L.
Żeby czuć się bezpiecznie w biuście, Ola musiała bardzo mocno związać na szyi stanik Debbie. Niemniej chwaliła wzór i kolor.

Patti Bombola, XL i Janet Bombola, L.
Znów fason Patti – świetną zmianą okazało się zdjęcie szlufki która zbiera materiał na środku stanika, tworząc “kokardę”. Sprawiło to, że miseczki stały się głębsze i góra lepiej podtrzymywała biust – Ola sprawdziła ten wariant i dała nam swój akcept 🙂

 

Te fasony nie sprawdziły się na sylwetce Oli:
kostium jednoczęściowy Tina w rozmiarze L (za mało miejsca na biust),
góra na fiszbinach Dolly w rozmiarze XL (za mały rozmiar),
góra na fiszbinach Donna w rozmiarze L (niewystarczające podtrzymanie biustu).

 

Sylwetka Oli:

obwód w najszerszym miejscu pośladków – 112 cm
biust – 102 cm
talia – 79 cm
wzrost – 176 cm

 

Ola, bardzo się cieszymy, że miałyśmy okazję się spotkać i razem stworzyć Atlas. Uściski! 🙂