Ola

Poznajcie Olę, architektkę i przyszłą mamę. W momencie naszego spotkania Ola była w 7. miesiącu ciąży i totalnie oczarowała nas swoją energią. Rozmawiałyśmy o jej emocjach w temacie zmieniającej się sylwetki oraz o spostrzeżeniu, że kobiety w ostatnich miesiącach nagle znikają z życia publicznego – dlatego mało osób zdaje sobie sprawę, jak naprawdę wygląda brzuszek w siódmym, ósmym czy dziewiątym miesiącu. Dlatego też Ola postanowiła zgłosić się do Atlasu, za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczne!

 

Ola ma 162cm wzrostu i przed ciążą nosiła rozmiar S, jednak ze względu na brzuszek teraz sprawdzałyśmy różne rozmiary – w zależności od modelu wahały się od M do XL.

 

Zaczynamy mierzenie!

BONNIE, MAMA, L.
Oczywiście rozpoczęłyśmy od kostiumu ciążowego – Bonnie Mama. Rozmiarowo kostium pasował idealnie. Ola chwaliła elastyczność materiału i to, że jest zabudowany na plecach – czuła się w nim bezpiecznie. Bonnie Mama sprawdza się także po ciąży – kopertowy dekolt jest idealny do karmienia.

MICK, GRANAT I ZIELEŃ, L.
Dwa miesiące przed zajściem w ciążę Ola kupiła u nas ten kostium z planem regularnego chodzenia na basen 🙂 Nosiła wtedy rozmiar S, teraz ze względu na brzuszek, przymierzyła rozmiar L, który niestety był za krótki w stanie i ciągnął. Zrobiłyśmy zdjęcia, ale Ola nie rekomenduje tego fasonu na ciążę.

TINA, ZIELEŃ, XL.
W rozmiarze XL Ola czuła się super.

BONNIE, NIEBIESKI, XL.
Zaproponowałyśmy Oli zmierzenie także klasycznej wersji modelu Bonnie. Bardzo doceniła kopertowy dekolt ze względu na wygodne karmienie piersią ale niestety nie udało nam się dopasować dobrego rozmiaru. XL był za duży w biodrach, a w innych rozmiarach nie mieścił się brzuszek. Przez zbytnie naciągnięcie materiału w części brzucha przednia część kostiumu wywijała się, odkrywając czarną lamówkę.

BIANCA, GRANAT I CZERŃ, XL.
Ola wyglądała spektakularnie chociaż miejsca na rosnący brzuszek nie było wystarczająco.

LIZA, AMARANT, XL.
Podobnie jak przy modelu Bianca, w Lizie brakowało miejsca na brzuszek.

DOLLY, CZARNY ŻAKARD, M i DUSTY, CZARNY ŻAKARD, XL.
Majtki z wysokim stanem spróbowałyśmy w rozmiarze XL żeby zdołały objąć brzuszek. Ola czuła się w nich luźno, bardzo wygodnie i podobała jej się ich retro estetyka. Góra Dolly Black M pasowała idealnie.

PATTI, CZARNY ŻAKARD, M i CANDI, CZARNY ŻAKARD, L.
Majtki dobrze się trzymały ciała, nie rolowały się na dole brzucha. Góra Patti leżała super, bardzo przypadła Oli do gustu.

DONNA, CZARNY ŻAKARD, M i DUSTY, CZARNY ŻAKARD, L.
Dół z wysokim stanem Dusty okazał się być najfajniejszy – idealnie opatulał brzuszek. To na ten zestaw ostatecznie zdecydowała się Ola!

CHAKA, ŻAKARD BOMBOLA, M i JANET, ŻAKARD BOMBOLA, L.
Bardotka Chaka w rozmiarze M idealnie leżała, a Ola czuła się w niej bardzo kobieco. Spośród wszystko dołów, majtki Janet najsłabiej dopasowywały się do brzuszka.

DEBBIE, ŻAKARD EASTWICK, M i THELMA, ŻAKARD EASTWICK, L.
Góra Debbie dobrze zbierała biust. Majtki Thelma kończyły się dokładnie w połowie brzucha, więc w najszerszym jego punkcie. Ola na ciążowy brzuszek najbardziej rekomenduje więc majtki Dusty – nasz najwyższy model 🙂

TAMMI, CIEMNA ZIELEŃ, XS/S i MAVIS, CIEMNA ZIELEŃ, XS/S
Przy ciążowym brzuszku super sprawdził się dół Mavis – można go dowolnie dopasować do swojego obwodu. 

Sylwetka Oli:
wzrost – 162cm
biust – 100cm
brzuszek – 105m
biodra (w najszerszym miejscu pośladków) – 103cm

 

Ola, dziękujemy za wspaniałe spotkanie! 🙂