Publikacje: Bodymaps dookoła świata! 

Tu mogliście zobaczyć Bodymapki! Wymieniamy najważniejsze teksty, projekty, nagrody, filmy i teledyski, w których na przestrzeni lat brały udział nasze projekty.

Kostium Bodymaps w teledysku Dawida Podsiadło “To co masz Ty!”

Główna bohaterka ma na sobie kostium Tina Indigo. Zobacz teledysk tu!

 

Nagroda Must Have dla kostiumu ciążowego Bonnie Mama. 

Kostium Bonnie Mama został wyróżniony przez Łodź Design Festival 2022. Dziękujemy!

Zwierciadło o Atlasie Ciał

W 2022 roku w internetowym wydaniu Zwierciadła ukazał się się artykuł o naszym projekcie Atlas Ciał. Przejdź tu, aby go przeczytać.

Dwuczęściowy kostium z serii Eastwick w filmie “Bo we mnie jest seks” Katarzyny Klimkiewicz

Postać Kaliny Jędrusik grana przez Marię Dębską w scenie na basenie wystąpiła w dwuczęściowym kostiumie z serii Eastwick. Główną kostiumografką filmu jest Anna Imiela- Szcześniak.

Kostiumy Bodymaps w “The Gift” Jasminy Cibic

“The Gift” to film kręcony w latach 2019 – 2021 przez słoweńską artystkę Jasminę Cibic. Specjalnie na potrzeby scen skoków do basenu kręconych na basenie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie stworzyłyśmy trzy dedykowane egzemplarze jednoczęściowego modelu Randy.

Kostium Bodymaps w teledysku Reni Jusis “Voyage Voyage”

Reni Jusis w żakardowym kostiumie, który stworzyłyśmy specjalnie do teledysku coveru francuskiego hitu. Możecie obejrzeć go po kliknięciu tu.

Bodymaps na wystawie “Niebezpieczne ujęcia. 100 lat fotografii mody w Polsce”

W lipcu 2019 fotografie Zuzy Krajewskiej dla Bodymaps zostały wystawione na wystawie polskiej fotografii mody w Instytucie Fotografii Fort w Warszawie.

Culture.pl o Bodymaps

Tekst o Bodymaps na portalu Culture.pl – serwisie prowadzonym przez Instytut Adama Mickiewicza, informującym o najważniejszych zjawiskach i tendencjach w kulturze polskiej. Kliknij tu, aby przejść do artykułu.

Joanna Krupa w kostiumie Bodymaps na okładce Shape

W marcu 2017 roku na okładce magazynu Shape pojawiła się Joanna Krupa w kostiumie Bianca Midnight.

Srebrny miecz Klubu Twórców Reklamy za kampanię Bodymaps.

“Szlachetność tkanin oraz stonowana kolorystyka to znak rozpoznawczy marki Bodymaps, która tą kolekcją celebruje kobiece piękno w obiektywie Zuzy Krajewskiej.” W maju 2017 roku Zuzy Krajewska, Robert Kiełb oraz agencja LAF Artists Management zostali nagrodzeni srebrnym mieczem KTR za kampanię zrealizowaną dla Bodymaps.

Bodymaps w Societe Fashion Accelerator Program

W 2017 roku Bodymaps zostało wybrane jako jedna z pięciu sześciu marek z Europy Środkowo wschodniej do akceleratora Societe Fashion Accelerator. W ramach udziału w programie miałyśmy okazję m. in. pokazać kolekcję na Mercedes Benz Fashion Week w Budapeszcie, a także sprzedawać kostiumy w tymczasowym sklepie w Nowym Jorku. 

Nagroda Doskonałość Mody Twój Styl

W 2016 roku Bodymaps otrzymał nagrodę Doskonałość Twój Styl w kategorii Debiut Roku. Dziękujemy!

Wysokie Obcasy o Bodymaps i wielkich majtkach!

30.07.2016, kiedy wysoki stan był jeszcze nowością, w drukowanej wersji magazynu Wysokie Obcasy pojawił się artykuł “Wielkie Majtki” który opowiadał o Bodymaps.  Artykuł jest też dostępny online – możesz przeczytać go po kliknięciu tu. Na zdjęciu Ewa z wielkimi majtkami.

Marina Łuczenko w kostiumie Bodymaps na okładce Cosmopolitan

We wrześniu 2016 na okładce polskiego wydania Cosmopolitan pojawiła się  Marina Łuczenko w kostiumie Bianca Cloud.

 

Rozmowa z Joanną Glogazą

W 2017 roku do naszego sklepiku na Mokotowie wpadła wspaniała Joanna Glogaza, której opowiedzieliśmy o naszej pracy. Rozmowę możecie przeczytać na stronie Joanny – kliknij tu aby na nią przejść. 

Bodymaps w książce Karoliny Sulej “Modni. Od Arkadiusa do Zienia” 

Pierwsza wzmianka o Bodymaps, jeszcze z czasów przed oficjalną premierą, znalazła się w książce “Modni” Karoliny Sulej w ramach rozmowy z Ewą i innymi absolwentkami projektowania mody na ASP w Warszawie.