Często pytacie nas, jak dokładnie wygląda proces wymiany lub zwrotu kostiumów. Oto dokładne instrukcje: 

 

WYMIANA / NA TERENIE POLSKI

1. Zapakuj nieużywany kostium w bezpieczne pudełko lub kopertę – nie musi to być oryginalne pudełko. Bibuły i pocztówki nie są konieczne.

2. Wypełnij formularz wymiany dołączony do zamówienia. Odesłanie paragonu nie jest wymagane. 

3. Przygotowaną paczkę przyślij do nas na adres: Pracownia Bodymaps, ul. Odolańska 20/20, 02-560 Warszawa lub do Paczkomatu InPost WAW229AP ul. Wiktorska 15 (koniecznie prosimy o dodanie adresu mailowego hello@bodymaps.pl). Jeśli kurier poprosi o numer kontaktowy do osoby odbierającej przesyłkę, podaj: (+48) 500 208 607.

4. Nie jest to konieczne, ale wysłanie nam informacji mailowej, że przesyłka została nadana może przyśpieszyć cały proces. Jeśli jest taka opcja, prześlij nam też numer listu przewozowego lub listu poleconego na adres hello@bodymaps.pl. 

5. W ciągu max. 5 dni roboczych od odebrania przesyłki nadamy do Ciebie przesyłkę kurierem InPost lub Paczkomaty. 

Wymiany wysyłamy na nasz koszt (dotyczy to przesyłek na terenie Polski). Jeśli jednak bardzo się spieszysz, radzimy złożyć nowe zamówienie i zwrócić poprzednie – tym sposobem czas oczekiwania znacznie się skróci. Przy wymianach poza granicami Polski jedyną możliwością jest zwrot i złożenie ponownego zamówienia.

 

ZWROT

1. Zapakuj nieużywany kostium razem z półtransparentnym woreczkiem Bodymaps w bezpieczne pudełko lub kopertę – nie musi to być oryginalne pudełko. Pocztówki i bibuły nie są konieczne.

2. Wypełnij formularz zwrotu dołączony do przesyłki. Odeślij go wraz z paragonem. 

3. Przygotowaną paczkę przyślij do nas na adres: Pracownia Bodymaps, ul. Odolańska 20/20, 02-560 Warszawa lub do Paczkomatu InPost WAW229AP ul. Wiktorska 15 (koniecznie prosimy o dodanie adresu mailowego hello@bodymaps.pl). Jeśli kurier poprosi o numer kontaktowy do osoby odbierającej przesyłkę, podaj: (+48) 500 208 607.

4. Nie jest to konieczne, ale wysłanie nam informacji mailowej, że przesyłka została nadana może przyśpieszyć cały proces. Jeśli jest taka opcja, prześlij nam też numer listu przewozowego lub listu poleconego na adres hello@bodymaps.pl.

5. Zwrot płatności pojawi się na Twoim koncie maksymalnie w ciągu 14 dni od odebrania przez nas przesyłki, z reguły jednak przelew jest robiony ekspresowo. Płatność jest zwracana na konto z którego została zrobiona przy zakupie – przez system Przelewy24, PayPal lub przelewem bezpośrednim.

 

W sprawach związanych z wymianami i zwrotami prosimy o kontakt na adres mailowy hello@bodymaps.pl, lub przez Instagram albo Facebooka.